Byggevallens Elservice — Helhetslösningar av bästa kvalité

Kontakt

Behöver du komma i kontakt med oss?

Här på sidan hittar du kontaktuppgifter för varje enskild person. Har du någon generell fråga kan du också maila oss på info@byggevallenselservice.se eller ringa oss på numret nedan.

Conny Persson

Conny Persson

Ägare och Teknisk chef

Projektledning, personalansvarig, el/fiberinstallationer, kylinstallationer

Innehar: A fullständig elbehörighet och Kylcertifikat: kategori 1

070-386 67 52 conny.persson@byggevallenselservice.se
Jannica Andersson

Jannica Andersson

Ägare och VD

Strategi, marknad, ekonomi

070-372 01 54 jannica.andersson@byggevallenselservice.se
Anette Persson

Anette Persson

Kontor / Fakturafrågor
070-679 65 35 anette.persson@byggevallenselservice.se
Robin Fornstedt

Robin Fornstedt

Fibertekniker / Elektriker

Norra Dalarna

070-740 85 14 robin.fornstedt@byggevallenselservice.se
Andreas Gjervaldsaeter

Andreas Gjervaldsaeter

Elinstallatör

Norra Dalarna

070-372 00 51 andreas.gjervaldsaeter@byggevallenselservice.se
Byron Palm

Byron Palm

Fibertekniker

Norra Dalarna

076-792 10 44 byron.palm@byggevallenselservice.se
Ludvig Zetterlund

Ludvig Zetterlund

Elinstallatör

Hudiksvall

ludvig.zetterlund@byggevallenselservice.se
Johannes Lindström

Johannes Lindström

Elinstallatör

Hudiksvall

johannes.lindstrom@byggevallenselservice.se
Johannes Lindström

Jonathan Embretsen

Elinstallatör

Hudiksvall

jonathan.embretsen@byggevallenselservice.se
Joakim Hjelm

Joakim Hjelm

Lärling

Hudiksvall

joakim.hjelm@byggevallenselservice.se

Nu har vi även öppnat upp i Hudiksvall! Kontakta oss för mer info!